Sayfa-1

E-Katalogumuzu PDF Formatında indirmek için sağ tıklayıp Hedefi Farklı kaydeti seçiniz.

PDF Formatındaki dosyaları görüntüleyebilmek için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır.

Adobe Acrobat Reader programını indirmek için tıklayınız.

E-Katalogumuzu bilgisayarınıza indirmeden aşağıdaki sayfalara tıklayarak sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Özellikler:

Vakum tüpü ve ısıtma borusunun mükemmel bileşimi.

1) Daha yüksek ısı verimliliği: Isı borusunun ileri ısı iletme tarzı, mükemmel seçici, emici kaplama ve yüksek vakumlu ısı korunması ile eksiksiz bileşim.

2) Geniş Uygulama Alanı: Isıtma borusunun düşük ısılarda kapasitesi olduğundan bulutlu havalarda bile kolaylıkla çalıştırılabilir ve verimli olarak ısı toplar. Normal olarak -32 derecenin altında çalışabilir. Vakum tüpünde su olmadığı için donma nedeniyle patlama ve kireçlenme olmaz, dolayısıyla ısı verimliliğinin azalmasını etkin olarak önleyebilir.

3) Her tüp bağımsız olarak çalışabilir ve bir tüp hasar gördüğü zaman bile tüm makine yine de çalışabilir. Isı borusunun yaşam süresi 15 yıldan daha uzundur.

Spesifikasyon:

47*1500/1800 mm  58*1800/2100 mm

 

Vakume edilen tüplerin iç cidarı üzerindeki seçici kaplama, güneş enerjisini ısı enerjisine çevirir ve ısıyı alüminyum kanatlarla ısı borularına iletir. Isı borusundaki sıvı buharlaşarak kondansatöre yükselir. Isı, sonra ısı eşanjörüne geçer ve buhar sıvılaşarak ısı borusunun tabanına döner. Isı bakır bir boru ile ısı iletim sıvısına (su) yönelir. Güneş ışınları olduğu sürece bu sirkülasyon devam eder.

 

Özellik:

0.6 mpa'ya kadar su basıncı altında çalışabilir. Mevcut enerji kaynağıyla birleştirilebilir. Deponun kolektörden daha yüksekten takılması gerekmez.

1 I 2 I 3 I 4 I 5 I 6